Ubezpieczenia Psa
ubezpieczenia dla psów Każdy psi opiekun zdaje sobie sprawę z faktu, że pies, oprócz całego mnóstwa przyjemności, to również obowiązek i ogromna odpowiedzialność. O psa, jak o każde inne żywe stworzenie należy dbać i zapewnić mu jak najlepsze warunki – również te, które związane są z jego zdrowiem.

Pies, podobnie jak człowiek, choruje i doznaje urazów. I o ile najczęściej są to drobne przypadłości, nie wymagające długotrwałego leczenia, zdarzają się przypadki trudniejsze i bardziej skomplikowane. Właściciel psa powinien mieć więc możliwość skorzystania z jak najlepszej pomocy weterynaryjnej, bez obaw o koszty leczenia swojego pupila, które mogą obciążyć jego portfel. Tu z pomocą przyjść może ubezpieczenie dla psa.

Biorąc pod uwagę powyższe, dobrze skomponowane, kompleksowe ubezpieczenie dla psa powinno obejmować swoją ochroną następujące ryzyka:
- pokrycie kosztów leczenia w momencie wystąpienia choroby – np. anginy, kaszlu kenelowego czy innych zachorowań typowych dla psów,
- pokrycie kosztów leczenia po urazie psa, np. po wypadkach, w przypadku urazów, zerwaniu więzadeł, przecięciu opuszków, różnych ran czy złamań.

W psim ubezpieczeniu można rozważyć również opcję pomocy assistance oraz pokrycia kosztów eutanazji psa i jego kremacji. Choć ta ostatnia kwesta jest bardzo przykra i bolesna, warto wziąć ją pod uwagę, zwłaszcza, że koszty związane z zapewnieniem psu godnego odejścia mogą być wysokie.

To jednak nie wszystko. Każdy właściciel psa ma, a przynajmniej mieć powinien, świadomość szkód, jakie może wyrządzić jego pupil. Począwszy od pobrudzenia płaszcza obcej osoby, z którą pies przywita się zbyt entuzjastycznie, skacząc na nią brudnymi łapkami, przez zdarzenia poważniejsze, jak pogryzienie innego psa, a nawet osoby trzeciej. Odpowiedzialność cywilna właściciela psa powinna więc również znajdować się w zakresie takiego ubezpieczenia. OC zdejmuje bowiem z właściciela konieczność pokrycia z własnej kieszeni zadośćuczynienia za spowodowaną przez swojego psa szkodę.

Wkrótce będziemy mogli zaprezentować taki produkt ubezpieczeniowy.
Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Nowe, najnowocześniejsze ubezpieczenie, które powstaje specjalnie dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Indywidualne ubezpieczenie dla Twojego psa, w którym sam Ubezpieczający będzie mógł dobrać zakres i sumy, na jakie chce ubezpieczyć swojego pupila.


Niebawem pojawi się jedyne na rynku ubezpieczenie ochronne dla Psów!

Indywidualne, pełne w zakresie, dostosowywane do potrzeb i chęci klienta pod względem:
- zakresu ochrony preferowanego przez Opiekuna psa (składowe i sumy ubezpieczenia)
- ceny (zależnej od sum ubezpieczenia i zakresu)

W zakresie ubezpieczenia znajdą się:
- Koszty leczenia,
- Urazy,
- Wypadek Psa (NNW),
- Assistance,
- OC właściciela psa,
- Zadośćuczynienie za śmierć psa.

Jeśli jesteś zainteresowany informacją o produkcie lub współpracą partnerską, zgłoś się w naszym formularzu kontaktowymJESTEM ZAINTERESOWANY

UBEZPIECZENIA DLA PSA


Zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a: fb

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij w ikonkę i zadzwoń - pomożemy.