Ubezpieczenie każdego Psa

z rabatem 10%

ubezpieczenie psa
Ubezpieczenie Psa
Ubezpieczenia Domu
Ubezpieczenia Domu
ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenia na Życie
Ubezpieczenie podróżne
Ubezpieczenie Podróżne


Każdy psi opiekun zdaje sobie sprawę z faktu, że pies, oprócz całego mnóstwa przyjemności, to również obowiązek i ogromna odpowiedzialność.
O psa, jak o każde inne żywe stworzenie należy dbać i zapewnić mu jak najlepsze warunki – również te, które związane są z jego zdrowiem.
Pies, podobnie jak człowiek, choruje i doznaje urazów. I o ile najczęściej są to drobne przypadłości, nie wymagające długotrwałego leczenia, zdarzają się przypadki trudniejsze i bardziej skomplikowane. Właściciel psa powinien mieć więc możliwość skorzystania z jak najlepszej pomocy weterynaryjnej, bez obaw o koszty leczenia swojego pupila, które mogą obciążyć jego portfel. Tu z pomocą przyjść może ubezpieczenie dla psa.

Biorąc pod uwagę powyższe, dobrze skomponowane, kompleksowe ubezpieczenie dla psa powinno zatem obejmować swoją ochroną następujące ryzyka:
- pokrycie kosztów leczenia w momencie wystąpienia choroby – np. anginy, kaszlu kenelowego czy innych zachorowań typowych dla psów,
- pokrycie kosztów leczenia po urazie psa, np. po wypadkach, w przypadku urazów, zerwaniu więzadeł, przecięciu opuszków, różnych ran czy złamań.

. . .


Zobacz więcej Jestem Zainteresowany

Kup ubezpieczenie w 5 minut

Kup ubezpieczenie 10% taniej z kodem rabatowym 00021


Kup ubezpieczenie online

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij w ikonkę i zadzwoń - pomożemy.